وب سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان

پیام تبریک رياست واحد رودان به مناسبت نايب قهرمانی ابراهيم داوري در وزنه‌برداری المپیک

در پی حضور مقتدرانه تیم ملی وزنه‌برداری پیشکسوتان جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های وزنه‌برداری المپیک پیشکسوتان نيوزلند ، رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودان با صدور پیامی از ابراهيم داوري  نايب قهرمان اين دوره از مسابقات تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا: حسن داوري در این پیام کسب مقام نايب قهرمانی المپيك به همراه تیم ملی در عرصه بین المللی رقابت های وزنه‌برداری المپیک پیشکسوتان نيوزلند را به ابراهيم داوري دانشجوي كارشناسي ارشد رشته تربيت بدني اين واحد دانشگاهي و وزنه بردار دسته 62 کیلوگرم را جامعه ورزشی و مردم شریف و پهلوان پرور شهرستان رودان و خانواده محترم ایشان تبریک گفت.

متن پیام رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودان به این شرح است:

قهرمان افتخار آفرین ایران زمین، جناب آقای ابراهيم داوري

با سپاس به درگاه خداوند عزوجلّ، کسب مقام نايب قهرمانی المپيك به همراه تیم ملی توسط جنابعالی در عرصه بین المللی رقابت های وزنه‌برداری المپیک پیشکسوتان نيوزلند ،موجب شادی و افتخار مردم ایران بویژه مردم شریف شهرستان رودان گردید، این افتخار بزرگ و ماندگار را به جنابعالی، خانواده محترم، مربیان، جامعه  ورزشی  و شهروندان تبریک می گویم.

از درگاه ایزد منان توفیقات روزافزون شما و تمامی جوانان برومند و توانای جمهوری اسلامی ایران را در عرصه های مختلف از جمله میادین ورزشی در دستیابی به اهداف بلند و ایستادن بر قله های رفیع قهرمانی در جهان را مسئلت مي نمايم.

حسن داوري

رياست دانشگاه آزاداسلامي واحد رودانتاریخ انتشار: 1396/02/06