وب سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان

فعالیت بسیج دانشجویی در راستای تقویت روحیه مطالبه‌گری

فرمانده سپاه هرمزگان گفت: بسیج دانشجویی مورد تأکید مقام معظم رهبری است و فعالیت آنان باید در راستای تقویت روحیه مطالبه‌گری باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رودان، اباذر سالاری با حضور در دوره علمی فرهنگی ۱۴۳۵ که مدت سه روز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان و با حضور دانشجویان دانشگاه‌های هرمزگان در حال برگزاری است، گفت: نظام ما بر پایه شفافیت و مطالبه‌گری شکل گرفته است و از دوره‌ای که در آن شرکت کرده‌اید، بهره ببرید تا بتوانید بهترین استفاده را از آن داشته باشید.

وی خطاب به دانشجویان افزود: هرجا تفکر ما جهادی باشد، قطعاً موفق می‌شویم، حلقه مفقوده استان هرمزگان نقش‌آفرینی در شفاف‌سازی و مطالبه‌گری است و شما جوانان باید اولویت‌های مسئله‌ساز استان را مشخص و پیگیری کنید.

فرمانده سپاه هرمزگان عنوان کرد: بسیج دانشجویی مورد تأکید مقام معظم رهبری است و فعالیت آنان باید در راستای تقویت روحیه مطالبه‌گری باشد و شما جوانان باید حواستان به جنگ تمام‌عیار دشمن در زمینه اجتماعی و فرهنگی باشد و در این زمینه پیشرو باشید و علم مطالبه‌گری بیاموزید.

سالاری با یادآوری موضوع اقتصاد و برنامه‌های اشتغال جوانان، خاطرنشان کرد: برای کمک به تسهیل و برداشتن موانع اشتغال جوانان وارد کار شده‌ایم و شما باید با تلاش و کوشش خلع‌ها را پر کنید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان نیز در جمع دانشجویان با تسلیت شهادت ۲۷ نفر از نیروهای لشکر ۱۴ امام حسین(ع) اصفهان در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان گفت: بی‌تردید حضور باشکوه ملت سرافراز ایران اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشان از شکست نقشه‌های شوم دشمنان و عاملان آن دارد و خود آنها به این اعتراف کردند و آنان که از وحدت، انسجام و همدلی جامعه اسلامی هراسانند و این وحدت و همبستگی را عامل شکست توطئه‌ها و دسیسه‌های خود می‌دانند.

حسن داوری افزود: خوشحال و خرسندیم که نخستین دوره آموزشی ۱۴۳۵ استان هرمزگان ویژه دانشجویان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان در این واحد آموزشی برگزار شد و ان‌شاءالله بتوانیم همکاری بیشتری با سپاه و بسیج دانشجویی داشته باشیم.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/تاریخ انتشار: 1397/11/28