وب سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان

وزنه‌بردار دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان طلای وزن ۶۷ کیلوگرم را کسب کرد

مهران قاسم‌زاده دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان قهرمان مسابقات وزنه‌برداری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کشور شد و مدال طلای وزن ۶۷ کیلوگرم را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رودان، پولادمرد رودانی وزن ۶۷ کیلوگرم موفق شد در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کشور که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در ساری برگزار شد، به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست یابد.

مهران قاسم‌زاده وزنه‌بردار رودانی و تنها نماینده دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان در این مسابقات با مهار وزنه ۱۱۲ کیلوگرم در یک‌ضرب، ۱۴۰ کیلوگرم در دوضرب و در مجموع با ۲۵۲کیلوگرم سه مدال طلا را کسب کرده و قهرمان وزن ۶۷ کیلوگرم رقابت‌های قهرمانی وزنه‌برداری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شود.

مهران قاسم‌زاده پیش از این نیز چند عنوان قهرمانی در رده‌های مختلف جوانان و بزرگسالان کشور را در کارنامه داشته و از پدیده‌های وزنه‌برداری کشور در این وزن است.

به گزارش آنا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان يكی از قطب‌های ورزش قهرمانی دانشجویی در رشته وزنه‌برداری است و ورزشكاران نام‌آوری مانند ابراهيم داوری، مجيد عسكری و مهران قاسم‌زاده از افتخارآفرینان این واحد دانشگاهی در سطح ملی و بین‌المللی بوده‌اند.

انتهای پیام/۴۱۰۳/تاریخ انتشار: 1398/04/22